• Genel ÖZELLİKLER
  • TEKNİK ÖZELLİKLER
  • VİDEO VE GÖRSELLER

C4 SORTURK+ -

Yeni Nesil Dört Kanallı Sortürk Renk Ayırma Makinesi;
Geliştirilmiş yüksek teknolojisi ile işiniz için dev bir sıçrama yaratacak!


Bugüne kadar yaşadığınız tüm deneyimleri unutun ve artık YENİ NESİL SORTURK ile tanışın!


Yeni Nesil SORTURK


Kızılötesi teknolojisi ile düşük hata oranına sahip Dört Kanallı Yeni Nesil Sortürk Renk Ayırma Makinaları kapasitenizi arttırma da güvenilir bir çözüm ortağınız olacak.


Kaliteden ödün vermeyen tasarımı sayesinde veriminizi her zaman yüksek tutmanız amaçlanmıştır.Çok çeşitli ürünlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Dört Kanal Renk Ayırma Makinası SORTURK; Ürününüze ait yabancı maddeleri özel kamera ve sensörleri sayesinde mikrosaniyeler içerisinde ayıklar ve size saatte 5 tona kadar kullanım imkânı sağlar. Eskiden sadece pirinç ayıklamada kullanılan renk ayırma makineleri günümüzde bakliyat ve kuru gıdalar başta olmak üzere dondurulmuş gıdalara kadar pek çok üründe renk ayırma işlemi yapabilmektedir. Sadece renk ayırmakla kalmayıp ürünlerinizi; alanı, çapı ve boyu gibi özelliklerine göre de şekil ayıklama imkanı sunmaktadır. Daha önce manuel yapılan lens ayarı da artık otomatik olarak ayarlanabilmektedir.

Yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranı ile SORTURK'ü kolayca programlayabilir ve sizin için ayarları hafızasında tutmasını sağlayabilirsiniz. Böylece her renk ayırma işlemi öncesinde ayar yapmak zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Cihaz parçalarının arızaları durumunda hangi parçada sorun olduğunu bildiren özel ekranımız ve operatörün dileğine göre ekranı programlayabilme özelliği bu modelle birlikte gelen yenilikler arasında yer almakta.

Ayrıca tüm modellerde hava girişinde yağ, su ve toz filtreleri mevcuttur. Bu filtreler ile ürün kalitenizi korumanız amaçlanmıştır.

Yeni Nesil Dört Kanal Renk Ayırma Makinesi SORTURK; Akıllı internet bağlantısı ile sorunlara uzaktan ve anında müdahale imkanı sunuyor.

Sürekli geliştirilen özellikleri ile de daha sorunsuz yüksek verimli
renk ayırma işlemleri gerçekleştirmenizi sağlıyor.


Her hava kanalında en iyiler arasında ilk sırada yer alan İtalyan Dizayn Matrix Ejectör grubu ve Nano teknoloji teflon kanallar kullanılmıştır. Bunun yanı sıra kullanılan led teknolojisi ile de hem enerji verimliliği hem de makina ömrünü uzatmak hedeflenmiştir. Yeni müşteriler tarafından en çok merak edilen bir diğer soru ise Satış Sonrası Servis ve destek hizmetidir. Dört Kanallı Renk Ayırma Makinesi SORTURK'e ait tüm parçaların tedariğini ve servis hizmetini Akyurek Technology profesyonel ekibi en hızlı şekilde tüm dünya üzerinde başarı ile sağlamaktadır.

Ayrıca Akyurek Technology; şimdiye kadar ki tüm ürünlerinde olduğu gibi renk ayırma makinelerinde de yazılımı ve gelişmiş denetim sistemlerini ön plana çıkarmaktadır.

Yüzlerce referansı ile de bu konu da ne kadar iddialı olduğunu kanıtlamaktadır.

VİDEO VE GÖRSELLER + -TEKNİK ÖZELLİKLER + -

  Makine    C4
  Voltaj    AC220V - 50HZ
  Power (KW)    2 , 2
  Hava Basıncı (Bar)    ≥ 6
  Gereken Hava Oranı (L/min)    1500 - 2400
  Ağırlık (kg)    890
  Ölçüler (mm) a   
  Ölçüler (mm) b   
  Ölçüler (mm) c   
  Ölçüler (mm) d   
  Kamera Sayısı (Adet)    Opsiyonel
  Ejektör Sayısı (Adet)    252
  Kamera Tipi    CCD Mono - CCD Color
  IR Camera    Opsiyonel
  Kanal Genişliği (mm.)    120 * 30
  Çıkış Oluğu Sayısı    2 + ( sıçrayan tane )
  Ses Düzeyi    80 dB
MAKİNA KAPASİTESİ
  BEYAZ ÇEKİRDEK    2700
   KAVRULMUŞ ÇEKİRDEK    2400
  SİYAH ÇEKİRDEK    2400
  KABAK ÇEKİRDEĞİ    2700
  KARPUZ ÇEKİRDEĞİ    2100
  İÇ ÇEKİRDEK    2100
  FASULYE    3600
  NOHUT    3000
  YEŞİL MERCİMEK    3000
  KIRMZI MERCİMEK    3000
  SARI MERCİMEK    3000
  BEYAZ BUĞDAY    3600
  KIRMIZI BUĞDAY    3000
  ÇAVDAR    2400
   BULGUR    3000
  KABUKLU FISTIK   
  İÇ FISTIK    3000
   ANTEP FISTIĞI    3000
   SUSAM    2100
   ÇÖREK OTU    1500
   PİRİNÇ    3000
   PLASTİK    1500